İade ve Değişim:

 

Tüm ürünlerimize ait açıklamalar titizlikle hazırlanmaktadır. Lütfen alım yapmadan önce ürün açıklamasını dikkatlice okuyunuz. Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İade veya değiştirme talebiniz olduğunda istisna ürünler hariç iade ve değiştirme garantisi veriyoruz. Lütfen iade öncesinde İletişim bölümünde bulunan "İade veya Değişim Talebi" seçeneği ile mesaj göndererek veya telefonlarımız aracılığıyla bizimle irtibata geçerek onay alınız. İade veya değişim talebi onaylanan ürünlerin değiştirilebilmesi için paketinin açılmamış ve ürünün kullanılmamış veya denenmemiş olması gerekmektedir.

 

İstisna : İSTİSNA AÇIKLAMASI. Bu şekilde iade gönderilmesi durumunda, kargo ücreti size ait olmak üzere ürün tarafınıza geri gönderilir.

 

İadenin Kabul Edilmeyeceği Durumlar : Onay alınmadan yapılan iadeler veya ücreti ödenmeden iade gönderilen kargolar teslim alınmaz.

 

İade paket kargodan teslim alındıktan sonra kontrol ettiğimizde, ürün zarar görmüşse veya denenmişse, ürünlerin paketi açılmışsa kargo ücreti size ait olmak üzere ürün size geri gönderilir.

 

İade onayı alınmış üründe eğer üretim hatasından kaynaklanan sebeblerden iade yapılmıyorsa iade kargo ücreti alıcıya aittir.

Ürün ve  ödeme iadesi :

Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ürünün kullanılıp kullanılmadığının kontrolü yapılacak olup, ürünün satılmasına engel bir durum söz konusu değilse bize ileteceğiniz banka hesap numaranıza ödediğiniz tutar iade edilecektir.

Üretim hatasından kaynaklanan iadeler veya değişimlerde kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır.

Üretim hatası sebebiyle yapılan iadeler haricindeki iadelerde eğer ürün "KAPIDA ÖDEMELİ" alınmışsa ödeme iadesi yapılırken kargonun tarafımızdan kestiği ve siz müşterimize yansıtmadığımız aşağıda belirtilen tutarlarda "KAPIDA ÖDEME" ücreti ödenen bedelden kesilecektir.

Eğer iade edilen ürün "ÜCRETSİZ KARGO" seçeneği ile alınmışsa ve üretim hatası sebebiyle iade edilmiyorsa ödeme iadesi yapılırken sitemiz üzerindeki güncel kargo bedeli ödenen bedelden kesilecektir.

KAPIDA ÖDEMELİ ALIMLARDA ÖDEME İADESİ

ESNASINDA KESİLECEK TUTARLAR

0,01 TL'den 100,01 TL'ye kadar.......................2,00.TL
100,01 TL'den 250,01 TL'ye kadar...................3,00.TL
250,01 TL'den 500,01 TL'ye kadar...................5,00.TL