Detoks bandı

Detoks bandı

Detoks bandı nedir?

Detoks bandı detoks yapmak amacıyla kullanılan bir banttır. Eğer vücudunuzda yorgunluk, sırt ve baş ağrısı, halsizlik, uykusuzluk gibi problemler yaşıyorsanız, detoks yaparak vücudunuzdaki toksinlerden kurtulabilirsiniz ve sağlık sorunlarınız azalabilir. Detoks yapmak için eskiden sıkı detoks diyetleri uygulamak gerekirdi. Şimdi ise bizleri zahmetli diyetlerden kurtarmak amacıyla detoks bantları icat edilmiş durumda.

Detoks bandı nedir sorusunun özetle cevabı, vücudumuzdaki zararlı mikrop, toksin ve birikmiş zararlı maddelerden kurtulmak amacıyla ayak bölgesine takılan banttır diyebiliriz.

Detox Patch

Detoks bandı nasıl kullanılır – Detoks bandı kullanımı

Detoks bandı kullanımı çok kolaydır. Gece yatmadan önce ayaklar yıkanır ve temizlenir. Daha sonra ayak altı bölgesine resimde de görüleceği üzere yapıştırılır. Ayak parmak ya da topuk bölgesine veya ayakların orta kısmına yapıştırılabilir. Genelde aldığınız detoks bandı ürününün üzerinde de kullanma kılavuzu mevcuttur, oradan resimli olarak kullanımına da bakmanızda fayda vardır. Sabah uyandığınızda detoks bandını ayağınızdan çıkarın ve yıkayın.

Detoks bandını çıkardığınızda simsiyah olduğunu göreceksiniz.

Related Posts:

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code