Detoks bandı

Detoks bandı

Detoks bandı nedir?

Detoks bandı detoks yapmak amacıyla kullanılan bir banttır. Eğer vücudunuzda yorgunluk, sırt ve baş ağrısı, halsizlik, uykusuzluk gibi problemler yaşıyorsanız, detoks yaparak vücudunuzdaki toksinlerden kurtulabilirsiniz ve sağlık sorunlarınız azalabilir. Detoks yapmak için eskiden sıkı detoks diyetleri uygulamak gerekirdi. Şimdi ise bizleri zahmetli diyetlerden kurtarmak amacıyla detoks bantları icat edilmiş durumda.

Detoks bandı nedir sorusunun özetle cevabı, vücudumuzdaki zararlı mikrop, toksin ve birikmiş zararlı maddelerden kurtulmak amacıyla ayak bölgesine takılan banttır diyebiliriz.

Detox Patch

Detoks bandı nasıl kullanılır – Detoks bandı kullanımı

Detoks bandı kullanımı çok kolaydır. Gece yatmadan önce ayaklar yıkanır ve temizlenir. Daha sonra ayak altı bölgesine resimde de görüleceği üzere yapıştırılır. Ayak parmak ya da topuk bölgesine veya ayakların orta kısmına yapıştırılabilir. Genelde aldığınız detoks bandı ürününün üzerinde de kullanma kılavuzu mevcuttur, oradan resimli olarak kullanımına da bakmanızda fayda vardır. Sabah uyandığınızda detoks bandını ayağınızdan çıkarın ve yıkayın.

Detoks bandını çıkardığınızda simsiyah olduğunu göreceksiniz.

Related Posts:

1 Comments

  • Avatar
    fnds
    Nis 15, 2020

    粉嫩公主酒酿蛋为人体的吸收效果还是比较明显产后丰胸方法,按照疗程食用,能够起到相当好的丰胸效果。在第一个阶段实现了乳房疏通产后丰胸,会有明显感觉乳房发热发胀等现象,胸部会开始慢慢地变圆粉嫩公主酒酿蛋;到了第二个阶段乳房都会开始有很好的发育表现,逐渐变得饱满有力,也有坚挺感,尤其是曾经乳房下垂的女性们更会有这样的明显感觉丰胸产品

Leave a Reply

All fields are required

Name:
E-mail: (Not Published)
Comment:
Type Code